dowolna

Mieszkania pod klucz Luboń - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

22 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

22 ogłoszenia

ul. Żeglarska,Luboń

3 Mieszkania od 305 440 zł

 

Termin realizacji:2026

 

Metraże:33,20 - 68,58 m²

Kawalerka z balkonem w Luboniu Powierzchnia: 33,20 m . Rozkład pomieszczeń: pokój z aneksem kuchennym: 28,44 m Łazienka: 4,76 m Balkon: 3,42 m Informacje dodatkowe:.

Szczegóły inwestycji

Rynek pierwotny

689 000 zł86,92 m² 7 926,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:kwiecień 2026

M9/2 Osiedle Poznań Malarska Przestronne i funkcjonalne mieszkanie M9/2 o powierzchni ok. 86,92 m , zlokalizowane na Osiedlu Poznań Malarska, to idealna propozycja dla rodzin, par lub osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

819 000 zł128,57 m² 6 370,07 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Termin realizacji:kwiecień 2026

M9/1 Osiedle Poznań Malarska Przestronne i funkcjonalne mieszkanie M9/1 o powierzchni ok. 128,57 m , zlokalizowane na Osiedlu Poznań Malarska, to idealna propozycja dla rodziny. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł71,75 m² 8 348,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:kwiecień 2026

M7/2 Osiedle Poznań Malarska Przestronne i funkcjonalne mieszkanie M7/2 o powierzchni ok. 71,75 m , zlokalizowane na Osiedlu Poznań Malarska, to idealna propozycja dla rodzin, par lub osób.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

695 000 zł60 m² 11 583,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę mieszkanie gotowe do wprowadzenia, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Brak prowizji - zakup bez dodatkowych kosztów! Wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł113 m² 5 743,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Pakiet 3 lokali na sprzedaż - inwestycja z roi >11% - Luboń, ul. Jana Pawła II 8 Na sprzedaż atrakcyjny pakiet trzech lokali w nowym budynku w Luboniu przy ul. Jana Pawła II 8.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł49,40 m² 9 210,53 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Luboń Mieszkanie 2 pokoje tereny zielone Warta bezpieczna transakcja Z licencjonowanym I ubezpieczonym pośrednikiem Witam Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł28,67 m² 76,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesna kawalerka o powierzchni 28,67 m , położona w Luboniu przy ul. Pułaskiego 23. Mieszkanie zostało urządzone w jasnym, eleganckim stylu i jest gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

653 538 zł90,33 m² 7 235 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Mieszkanie 10.B to dwupoziomowe, 4-pokojowe mieszkanie typu Emer o powierzchni 90,33 m . Mieszkanie składa się z salonu, kuchni z jadalnią, dwóch łazienek, pomieszczenia gospodarczego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

623 277 zł90,33 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Mieszkanie 76b to dwupoziomowe, 4-pokojowe mieszkanie typu Emer o powierzchni 90,33 m . Mieszkanie składa się z salonu, kuchni z jadalnią, dwóch łazienek, pomieszczenia gospodarczego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

624 398 zł85,01 m² 7 344,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Mieszkanie 18.B to dwupoziomowe, 4-pokojowe mieszkanie typu Emer o powierzchni 85,01 m . Mieszkanie składa się z salonu, kuchni z jadalnią, dwóch łazienek, pomieszczenia gospodarczego.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł54,58 m² 11 524,37 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

To dwupokojowe mieszkanie jest ciekawą okazją dla osób poszukujących lokalu gotowego do zamieszkania lub gotowego na wynajem gdyż jest oferowane z całym widocznym na zdjęciach wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

254 000 zł26,27 m² 9 668,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szukasz kompaktowego mieszkania w zielonym otoczeniu, a jednocześnie z szybkim dostępem do miasta? Ta gotowa do zamieszkania kawalerka w Luboniu to idealne rozwiązanie zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe

Luboń,wielkopolskie

469 900 zł50 m² 9 398 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż - komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie 2-pokojowe + garderoba/biuro | 50 m | Balkon | Miejsce parkingowe | Luboń, ul. 11 Listopada Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży funkcjonalnego,.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł50,98 m² 13 240 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia w niskim bloku, położone w kameralnej i spokojnej części Czapur, tuż pod Luboniem. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

305 440 zł33,20 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł80 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Dzień dobry, nazywam się Klaudia Jesiołowska i jestem agentką nieruchomości w biurze Grunt to Nieruchomości. Dzięki mojemu doświadczeniu wspieram klientów w przeprowadzeniu sprawnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

497 490 zł43,26 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2028

2-pokojowy apartament, składający się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz balkonu. Lokal mieści się w II etapie inwestycji Apartamenty Symfonia,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

373 875 zł29,91 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:II kwartał 2028

1-pokojowy apartament, składający się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki oraz ogródka. Lokal mieści się w II etapie inwestycji Apartamenty Symfonia, w Skórzewie pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

441 447 zł35,89 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:styczeń 2027

Kawalerka, składająca się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki oraz ogródka. Lokal mieści się w nowej inwestycji Apartamenty Symfonia, w Skórzewie pod Poznaniem.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł50,16 m² 45,85 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 50,16 m , zlokalizowane w spokojnej i zielonej części Lubonia, z dogodnym dojazdem do Poznania. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

985 000 zł74,93 m² 13 145,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego, czteropokojowego mieszkania w podpoznańskim Luboniu przy ul. 1 maja. Ta nieruchomość doskonale spełni marzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

415 000 zł44,03 m² 9 425,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie z południową loggią gotowe do odbioru w nowym budynku z windą! Szukasz miejsca, w którym od razu poczujesz się jak u siebie? Zobacz to nowiutkie mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

320 000 zł32,42 m² 9 870,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe mieszkanie o powierzchni 32,42 m , zlokalizowane w samym centrum Lubonia, przy ul. Kazimierza Pułaskiego w ramach II etapu inwestycji deweloperskiej, z planowanym.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł33,50 m² 11 014,93 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 33,39 m , położona na podwyższonym parterze w budynku znajdującym się na zamkniętym osiedlu w Luboniu. Mieszkanie jest świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

541 782 zł68,58 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie trzypokojowe z balkonami w Luboniu Powierzchnia: 68,58 m . Rozkład pomieszczeń: pokój z aneksem kuchennym: 27,40 m Pokój: 11,02 m Sypialnia: 13,77 Łazienka: 6,04.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

394 030 zł43,30 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie dwupokojowe z balkonem w Luboniu Powierzchnia: 43,30 m . Rozkład pomieszczeń: pokój z aneksem kuchennym: 27,66 m Pokój: 11,49 m Łazienka: 4,15 m Balkon: 3,42.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

497 182 zł41,78 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:kwiecień 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i ogródka, znajdującego się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

517 755 zł49,31 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:kwiecień 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki oraz balkonu znajdującego się w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

518 336 zł49,84 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Luboń,wielkopolskie

2 200 zł51 m² 43,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luboń - ul. Kościuszki| Mieszkanie do wynajęcia | 50,7 m | Blisko Poznania |dostępne od zaraz Do wynajęcia mieszkanie znajdujące się na 1. piętrze, o metrażu 50,7 m , położone przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Luboń

Żabikowo,Luboń

1 950 zł52 m² 37,72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia mieszkanie po wykonanym 5 lat temu generalnym remoncie wykończone w standardzie jak na zdjęciach, położone na parterze w ładnie utrzymanym bloku przy ul. Władysława.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pułaskiego

Stary Luboń,Luboń

2 000 zł30 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Prezentuję na wynajem nowe, nigdy niezamieszkałe mieszkanie o powierzchni 30 m , położone na 2 piętrze w nowoczesnym budynku z windą przy ul. Pułaskiego w Luboniu, nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jachtowa

Żabikowo,Luboń

1 990 zł37 m² 53,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy komfortową kawalerkę o powierzchni 37 m , usytuowaną na drugim piętrze w eleganckim, niskim, dwupiętrowym bloku wybudowanym w 2014 roku. To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Luboń,wielkopolskie

2 090 zł57 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia - 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, luboń, ul. Sikorskiego 34 | Możliwość wynajęcia mieszkania bez kaucji! Prezentujemy funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sikorskiego

Lubonianka,Luboń

342 300 zł33 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1997

- rezerwacja - Atrakcyjna kawalerka położona na drugim piętrze niskiego bloku w Luboniu, na obrzeżach osiedla Lubonianka. Spokojna i bardzo dobrze zorganizowana okolica miejska. W niedużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wschodnia

Stary Luboń,Luboń

539 000 zł53 m² 10 135 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż nowoczesne i komfortowe mieszkanie w Luboniu przy ul. Wschodniej o powierzchni 53,18 m , położone na 4 piętrze budynku z 2004 roku z windą. Układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wschodnia

Stary Luboń,Luboń

649 000 zł67 m² 9 686,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Szukasz ustawnego mieszkania z niezależnym układem pomieszczeń? Marzysz by zamieszkać z dala od zatłoczonych miast, w spokojnej lokalizacji? Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nowiny

Lasek,Luboń

1 150 000 zł114 m² 10 087,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej z pięknym ogrodem | gotowy do zamieszkania w miejscowości Luboń (lasek). Na sprzedaż zadbany dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wschodnia

Stary Luboń,Luboń

649 000 zł67 m² 9 686,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wschodnia

Stary Luboń,Luboń

539 000 zł53 m² 10 135 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wschodnia

Luboń,wielkopolskie

770 000 zł70 m² 11 079,10 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Luboń - ul. Wschodnia nowoczesne mieszkanie - wysoki standard - pow. 69,50m2 cena: 770.000 zł + garaż Oferujemy Państwu piękne mieszkanie POWIERZCHNIA LOKALU MIESZKALNEGO: 69,50m2, ZALETY - zdecydowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wschodnia

Stary Luboń,Luboń

539 000 zł53 m² 10 135 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż nowoczesne i komfortowe mieszkanie w Luboniu przy ul. Wschodniej o powierzchni 53,18 m , położone na 4 piętrze budynku z 2017 roku z windą. Układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wschodnia

Stary Luboń,Luboń

649 000 zł67 m² 9 686,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wschodnia

Stary Luboń,Luboń

539 000 zł53 m² 10 135 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Armii Poznań

Stary Luboń,Luboń

2 000 zł40 m² 49,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu wyjątkowego dwupokojowego mieszkania znajdującego się na 1 piętrze w urokliwej kamienicy przy ulicy Armii Poznań w Luboniu koło Poznania.