dowolna

Mieszkania pod klucz Luboń - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

22 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

22 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Luboń

Stary Luboń,Luboń

299 000 zł30 m² 9 966,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Szukasz mieszkania w spokojnej okolicy? A może chcesz mądrze ulokować pieniądze? Zapraszam do zapoznania się z propozycją nieruchomości zlokalizowanej w Luboniu. Informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sikorskiego

Żabikowo,Luboń

498 500 zł65 m² 7 669,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szukasz nieruchomości z funkcjonalnym układem pomieszczeń? Marzysz o przestronnym, rodzinnym mieszkaniu? Zapraszam do zapoznania się z genialną nieruchomością znajdująca się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jachtowa

Luboń,wielkopolskie

629 000 zł70 m² 8 985,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Polecam do zakupu piękne pięcioletnie mieszkanie zlokalizowane w najpiękniejszej części Lubonia z widokiem na rozlewiska Warty. Osiedle River Park graniczy z ogródkami działkowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osiedlowa

Żabikowo,Luboń

427 900 zł49 m² 8 732,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Marzy Ci się nieruchomość w cichej, zielonej okolicy jednocześnie z dobrym dostępem do komunikacji miejskiej? Lubisz budzić się z promieniami słońca na twarzy? A może planujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wschodnia

Żabikowo,Luboń

2 650 zł60 m² 44,02 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

RE search nieruchomości I inwestycje Sp. z o. o. ma przyjemność polecić Państwu wynajem pięknego mieszkania, znajdującego się w bloku 2008 w Luboniu, przy ulicy Wschodniej. Ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wschodnia

Luboń,wielkopolskie

355 000 zł36 m² 9 806,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Dzień dobry! Mam na imię , jestem Specjalistą ds. Nieruchomości w biurze Grunt to Nieruchomości. Z ogromną chęcią przeprowadzę z Państwem cały proces sprzedaży bądź zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Żabikowo,Luboń

430 000 zł54 m² 7 977,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Rezerwacja! Sprzedam mieszkanie w Luboniu Bezpośrednio! Mieszkanie o powierzchni 53,9m z loggią na wysokim parterze 4-piętrowego bloku przy ul. Kościuszki w Luboniu. Metraże: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sikorskiego

Żabikowo,Luboń

499 000 zł65 m² 7 676,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osiedlowa

Żabikowo,Luboń

428 000 zł49 m² 8 734,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sikorskiego

Żabikowo,Luboń

369 000 zł38 m² 9 609,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Szukasz klimatycznego mieszkania otoczonego terenami zielonymi w cichej okolicy, z dobrze skomunikowanym dojazdem do Poznania? bingo! Lokal z ogromnym potencjałem mieszkalnym, a także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Małopolska

Lasek,Luboń

689 000 zł75 m² 9 186,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Zabudowa Szeregowa Ogródek Wysoki standard Do zamieszkania Cena do negocjacji Przedstawiam państwu lokal mieszkalny w zabudowie szeregowej o powierzchni 75 m2 z ogródkiem w Luboniu. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osiedlowa

Żabikowo,Luboń

439 000 zł49 m² 8 959,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wschodnia

Luboń,wielkopolskie

489 000 zł63 m² 7 761,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żabikowska

Żabikowo,Luboń

349 000 zł38 m² 9 160,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Witam, mam na imię jestem dla Państwa, aby proces kupna nieruchomości przebiegł w pełni bezpiecznie i z uśmiechem na twarzy, szanując Państwa czas i potrzeby. Polecam na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sikorskiego

Żabikowo,Luboń

499 500 zł65 m² 7 684,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Jana Pawła II

Żabikowo,Luboń

440 000 zł51 m² 8 705,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Dzień dobry, mam na imię i jestem Starszym Specjalistą ds. nieruchomości i inwestycji oraz współwłaścicielem biura Grunt to Nieruchomości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i setkom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Jana Pawła II

Żabikowo,Luboń

440 000 zł51 m² 8 705,98 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Żabikowo,Luboń

2 450 zł78 m² 31,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

RE search nieruchomości I inwestycje Sp. z o. o. poleca na wynajem piękny lokal mieszkalny, znajdujący się w bloku 2008 w Luboniu przy ulicy Kochanowskiego Lokal jest wyremontowany, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Jana Pawła II

Luboń,wielkopolskie

470 000 zł48 m² 9 859,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż przytulne i klimatyczne 2-pokoje mieszkanie w Nowym Centrum Lubonia pod Poznaniem. Jest to miejsce bardzo atrakcyjne do życia z pełną infrastrukturą usługowo handlową oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sikorskiego

Żabikowo,Luboń

299 000 zł36 m² 8 380,04 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Lokal z ogromnym potencjałem mieszkalnym, a także inwestycyjnym! Polecam przestronną kawalerkę z balkonem w Luboniu przy ulicy gen. Władysława Sikorskiego. Mieszkanie mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sikorskiego

Żabikowo,Luboń

498 900 zł65 m² 7 675,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Stary Luboń,Luboń

2 700 zł53 m² 50,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Rezerwacja do 24 marca Do wynajęcia przestronne, nowocześnie i wygodnie urządzone mieszkanie 2 pokojowe z miejscem postojowym. Mieszkanie świeżo wykończone, w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Luboń

Stary Luboń,Luboń

499 000 zł65 m² 7 676,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szukasz nieruchomości z funkcjonalnym układem pomieszczeń? Marzysz o przestronnym, rodzinnym mieszkaniu? Strzał w dziesiątkę! Luboń to miasto leżące nad przełomem Warty, pod samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Żabikowo,Luboń

455 000 zł74 m² 6 177,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Wygodne mieszkanie 3-pokojowe, luboń. Atuty: dobrze urządzone mieszkanie w bardzo dobrym stanie technicznym, gotowe do zamieszkania. Powierzchnia i układ mieszkania dają poczucie komfortu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kołłątaja

Luboń,wielkopolskie

630 000 zł72 m² 8 707,67 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Sprzedam lokal mieszkalny( skrajny szeregowiec) w Luboniu przy ul. Kołłątaja. Budynek o pow. 72,3m2 usytuowany na działce o pow. ok.180m2. Budynek z 2011r. Rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. 11 Listopada

Żabikowo,Luboń

468 000 zł68 m² 6 892,49 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie dwupokojowe przerobione z czteropokojowego w niskim dwupiętrowym bloku. Osiedle zamknięte z bramą otwieraną na pilota. Ochrona. Podwójne miejsce postojowe za dodatkową opłatą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żabikowska

Żabikowo,Luboń

379 000 zł38 m² 10 106,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Marzysz o mieszkaniu gotowym do zamieszkania po generalnym remoncie? A może szukasz mieszkania na ulokowanie swoich środków, idealnego pod inwestycję? To jest mieszkanie dla Ciebie! Gorąco.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Luboń

Żabikowo,Luboń

489 000 zł61 m² 8 016,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szukasz nieruchomości z funkcjonalnym układem pomieszczeń? Marzysz o przestronnym, rodzinnym mieszkaniu? A może chcesz dobrze ulokować pieniądze? Strzał w dziesiątkę! Luboń to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Luboń

Stary Luboń,Luboń

529 000 zł65 m² 8 138,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Luboń

Stary Luboń,Luboń

499 000 zł60 m² 8 316,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szukasz nieruchomości z funkcjonalnym układem pomieszczeń? Chcesz oszczędzić czas na remoncie i wprowadzić się do gotowego mieszkania? Strzał w dziesiątkę! Luboń to miasto leżące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żabikowska

Żabikowo,Luboń

348 500 zł35 m² 9 957,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Marzysz o mieszkaniu gotowym do zamieszkania ? A może szukasz mieszkania na ulokowanie swoich środków, idealnego pod inwestycję? bingo! Gorąco polecam 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wschodnia

Luboń,wielkopolskie

2 000 zł44 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajmu wygodne, wyposażone dwupokojowe mieszkanie położone w Luboniu przy ul. Wschodniej. Lokal o pow. 44 m2 składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym i balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Luboń

Żabikowo,Luboń

499 000 zł61 m² 8 180,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Luboń

Stary Luboń,Luboń

498 000 zł62 m² 8 032,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Luboń

Stary Luboń,Luboń

535 000 zł65 m² 8 230,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żabikowska

Żabikowo,Luboń

349 000 zł35 m² 9 971,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne