dowolna

Mieszkania pod klucz Luboń - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

22 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

22 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Luboń

Lasek,Luboń

517 000 zł82 m² 6 270,47 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż dom 3-kondygnacyjny w zabudowie szeregowej. Zlokalizowany jest w cichej i spokojnej okolicy w Luboniu, pod Poznaniem. Osiedle położone jest blisko komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Luboń

Stary Luboń,Luboń

535 000 zł65 m² 8 230,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szukasz nieruchomości z funkcjonalnym układem pomieszczeń? Marzysz o przestronnym, rodzinnym mieszkaniu? Strzał w dziesiątkę! Luboń to miasto leżące nad przełomem Warty, pod samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żabikowska

Żabikowo,Luboń

370 000 zł45 m² 8 296,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

- rezerwacja - Poszukujesz nieruchomości w przyjaznej okolicy dla Twojej Rodziny? Pragniesz doskonałego punktu komunikacyjnego? A może marzysz o własnej przytulnej przestrzeni? Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Stary Luboń,Luboń

445 000 zł56 m² 7 899,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3-pokojowego, znajdującego się na 3 piętrze w 4-piętrowym nowo powstałym bloku przy Aleja Jana Pawła II w Luboniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Luboń,wielkopolskie

1 500 zł60 m² 25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Luboń wygodne, obszerne, 3 pokoje w nowym budynku, do wynajęcia za 1500,-zł + opłaty eksploatacyjne Oferujemy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 60m2 na pierwszym piętrze budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Jana Pawła II

Luboń,wielkopolskie

1 900 zł60 m² 31,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Luboń wygodne, obszerne, 3 pokoje + garaż +skrytka , w nowym budynku, do wynajęcia za 1900,-zł + opłaty eksploatacyjne Oferujemy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 60m2 na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Luboń,wielkopolskie

2 100 zł60 m² 35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Luboń wygodne, obszerne, 3 pokoje+ garaż ze skrytką + miejsce postojowe w hali, w nowym budynku, do wynajęcia za 2100,-zł/m-c + koszty eksploatacyjne Oferujemy do wynajęcia mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żabikowska

Luboń,wielkopolskie

360 000 zł48 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Oferujemy Państwu do sprzedaży gotowe do zamieszkania wygodne mieszkanie, mieszczące się w bloku w Luboniu. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze w bloku z 1973 roku. Drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. 11 Listopada

Żabikowo,Luboń

314 000 zł43 m² 7 370,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Wygodne mieszkanie położone w ładnej okolicy w zespole budynków wybudowanych w 2001 roku, położone na drugiej , ostatniej kondygnacji. Budynki są ogrodzone, wjazd na teren , przez bramę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Żabikowo,Luboń

2 200 zł78 m² 28,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

RE search nieruchomości I inwestycje Sp. z o. o. poleca na wynajem piękny lokal mieszkalny, znajdujący się w bloku 2008 w Luboniu przy ulicy Kochanowskiego Lokal jest wyremontowany, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Osiedlowa

Żabikowo,Luboń

332 900 zł48 m² 7 008,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Sprzedam 2 pok. mieszkanie przy ul. Osiedlowej. Spółdzielcze własnościowe z kw bez obciążeń. Mieszkanie jest jasne, przytulne, super ustawne i funkcjonalne, niezależny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Podlaska

Lasek,Luboń

615 000 zł91 m² 6 728,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja W luboniu jest to jedyny dom wolnostojący W całej inwestycji Znajdują się w nim tylko 2 mieszkania 92 metrowe -duża działka 435M2 -powierzchnia domu bez poddasza 92M2 -2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Podlaska

Lasek,Luboń

516 000 zł83 m² 6 224,37 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja W luboniu -działka 132M2 nie wliczając powierzchni domu -powierzchnia domu bez poddasza 83M2 -2 miejsca postojowe -ogrzewanie podłogowe -poddasze uzytkowe (15-20M2) -aż 3 drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Podlaska

Lasek,Luboń

516 000 zł83 m² 6 224,37 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Podlaska

Lasek,Luboń

565 000 zł91 m² 6 181,62 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja W luboniu jest to jedyny dom wolnostojący W całej inwestycji Znajdują się w nim tylko 2 mieszkania 92 metrowe -działka 128M2 ne wliczając powierzchni mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Podlaska

Lasek,Luboń

494 000 zł83 m² 5 959 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja W luboniu -działka 85 M2 nie wliczając powierzchni domu -powierzchnia domu bez poddasza 83 M2 -2 miejsca postojowe -ogrzewanie podłogowe -poddasze uzytkowe (15-20M2) -aż 3 drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Podlaska

Lasek,Luboń

494 000 zł83 m² 5 959 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Podlaska

Lasek,Luboń

516 000 zł83 m² 6 224,37 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Podlaska

Lasek,Luboń

516 000 zł83 m² 6 224,37 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Podlaska

Lasek,Luboń

516 000 zł83 m² 6 224,37 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Podlaska

Lasek,Luboń

516 000 zł83 m² 6 224,37 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Podlaska

Lasek,Luboń

494 000 zł83 m² 5 959 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Podlaska

Lasek,Luboń

516 000 zł83 m² 6 224,37 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Podlaska

Lasek,Luboń

494 000 zł83 m² 5 959 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Podlaska

Lasek,Luboń

494 000 zł83 m² 5 959 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Podlaska

Lasek,Luboń

494 000 zł83 m² 5 959 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Podlaska

Lasek,Luboń

494 000 zł83 m² 5 959 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Podlaska

Lasek,Luboń

516 000 zł83 m² 6 224,37 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Stary Luboń

Stary Luboń,Luboń

189 000 zł54 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z klimatem w pokojach dębowe odrestaurowane drzwi , mieszkanie po kapitalnym remoncie , wszystkie instalacje nowe , nowe łukowe okna , nowy piec dwu-funkcyjny, na podłogach panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Lubonianka

Lubonianka,Luboń

1 300 zł45 m² 28,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe 2 pokojowe z aneksem kuchennym na 1 piętrze

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Jana Pawła II

Lubonianka,Luboń

1 400 zł45 m² 31,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe 2 pokoje

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Ratajczaka

Lasek,Luboń

1 200 zł80 m² 15 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia poddasze w domu:dwa pokoje,kuchnia,łazienka z wc,dwa balkony.Więcej informacji tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Luboń

800 zł48 m² 16,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

800zł+czynsz(około 400zł) +rachunek za elektryczność, w cenę wliczone jest miejsce garażowe(garaż podziemny, monitorowany), blok posiada windę