dowolna

Nieruchomości Luboń - Oferty sprzedaży nieruchomości

96 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

96 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Jana Pawła II

Luboń,wielkopolskie

749 000 zł102 m² 7 349,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania o dużym potencjale inwestycyjnym i aranżacyjnym! To przestronne lokum, które sprawdzi się jako komfortowe mieszkanie, biuro,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kajakowa

Stary Luboń,Luboń

506 688 zł58 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż apartament w inwestycji "apartamenty nad Wartą" Twój Nowy Dom w Sercu Lubonia tylko 15 min od Poznania autem lub 9 min. pociągiem! Odkryj wyjątkową ofertę nowoczesnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Wschodnia

Stary Luboń,Luboń

25 000 zł14 m² 1 785,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Bez prowizji od kupującego! Prezentuję na sprzedaż miejsce postojowe o numerze 21 w podziemnej hali garażowej w budynku przy Wschodniej 28 w Luboniu. Powierzchnia: - nr 10 - 13,20 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Luboń

Żabikowo,Luboń

549 000 zł80 m² 6 862,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Proponujemy rewelacyjny dom parterowy wybudowany w oparciu o nowoczesne technologie. Kompleksowe przeprowadzenie inwestycji: od projektu budowlanego i załatwienie formalności w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Żabikowo,Luboń

418 900 zł48 m² 8 727,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz komfortowego mieszkania w zielonej okolicy? Marzysz by zamieszkać z dala od zatłoczonych miast, w spokojnej lokalizacji? Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wschodnia

Stary Luboń,Luboń

750 000 zł67 m² 11 194 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Szukasz ustawnego mieszkania z niezależnym układem pomieszczeń? Marzysz by zamieszkać z dala od zatłoczonych miast, w spokojnej lokalizacji? Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Nowiny

Lasek,Luboń

879 900 zł87 m² 10 069,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Na sprzedaż funkcjonalny i przytulny dom w zabudowie szeregowej w Luboniu. Gotowy do zamieszkania, z ogródkiem, w świetnie skomunikowanej lokalizacji. Mam przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Piękna

Lasek,Luboń

899 000 zł89 m² 10 068,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:311 m²

Tobis Nieruchomości Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Pracujesz z najlepszymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Luboń

Stary Luboń,Luboń

1 064 713 zł208 m² 5 123 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaże w bryle budynku

Chcesz prowadzić biznes w centrum rozwijającego się miasta? Idealnie trafiłeś! Mamy na sprzedaż lokale usługowe w inwestycji w ramach, której wybudowanych zostanie ponad 300 mieszkań!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Armii Poznań

Stary Luboń,Luboń

429 000 zł46 m² 9 225,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego dwupokojowego mieszkania znajdującego się na 1 piętrze w urokliwej kamienicy przy ulicy Armii Poznań w Luboniu koło Poznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żabikowska

Stary Luboń,Luboń

419 000 zł47 m² 9 003,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż niepowtarzalne mieszkanie w całym kompleksie - możliwość wydzielenia dwóch sypialni! Mieszkanie w stanie deweloperskim z loggią w fenomenalnej lokalizacji! Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka dwupoziomowa

Stary Luboń,Luboń

212 604 zł25 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

# brak prowizji od kupującego stacja wschodnia to innowacyjne, zamknięte osiedle, które oferuje mieszkańcom wiele możliwości aktywnego spędzania czasu oraz udogodnień, m in.: - Siłownię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Luboń

Stary Luboń,Luboń

2 600 000 zł350 m² 7 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 205 m²

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 3-kondygnacyjnego budynku mieszkalnego wraz z zabudowaniami warsztatowo-magazynowymi zlokalizowanymi na przestronnej, liczącej 2020 m2 działce. Wzniesiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Żabikowo,Luboń

597 000 zł71 m² 8 408,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Dwupoziomowe mieszkanie 71 m? | 3 pokoje | balkon | Luboń, ul. Niezłomnych Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 71 m?, położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Luboń

Luboń,wielkopolskie

270 000 zł30 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim cesja umowy przedwstępnej wyłącznie na rzecz podmiotu prowadzącego działalność gospodarczą. Informacje podstawowe: lokalizacja: luboń, nowe Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pułaskiego

Stary Luboń,Luboń

379 000 zł42 m² 8 998,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

# brak prowizji od kupującego. # nasze biuro jest oficjalnym partnerem dewelopera przy sprzedaży, zna inwestycję jak nikt inny. # można już rozpocząć wykończenia. Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żabikowska

Stary Luboń,Luboń

265 972 zł29 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Idealne mieszkanie na start bądź pod inwestycję! Układ, który nie ma straty metrów na zbędne korytarze składa się z: a) salon z aneksem 16,14m2 b) łazienka 4,08m2 c) sypialnia 7,41m2 d) schowek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Żeglarska

Stary Luboń,Luboń

213 100 zł23 m² 9 285,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Inwestycyjne kawalerki w Luboniu - idealne na wynajem lub jako pierwsze mieszkanie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnych apartamentów inwestycyjnych, położonych w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Nowiny

Lasek,Luboń

640 000 zł92 m² 6 956,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:165 m²

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający. Polecam do sprzedaży 2 mieszkania dwupoziomowe o całkowitej pow. ok. 92 m2 każdy, znajdujące się w Luboniu w budynku jednorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Żeglarska

Stary Luboń,Luboń

197 617 zł21 m² 9 286,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Atrakcyjny lokal - świetna inwestycja lub własne mieszkanie w przystępnej cenie! Szukasz nieruchomości, która sprawdzi się zarówno jako inwestycja na wynajem, jak i własne miejsce do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wschodnia

Stary Luboń,Luboń

349 000 zł38 m² 9 064,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Polecam zakup nowego mieszkania w stanie deweloperskim, do własnej aranżacji. Idelana lokalizacja - w centrum Lubonia, przy ulicy Wschodniej Puławskiego. Mieszkanie położone na 3 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wschodnia

Stary Luboń,Luboń

599 000 zł60 m² 9 983,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Szukasz przytulnego, mieszkania do którego wprowadzisz się bez żadnych nakładów finansowych? Zależy Ci na dobrej infrastrukturze i komunikacji? A do tego marzy Ci się poranna kawa na ogrodzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Nowiny

Lasek,Luboń

599 000 zł91 m² 6 567,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający. Polecam do sprzedaży środkowy segment lokalu mieszkalnego dwupoziomowego w domu wolnostojącym - dwulokalowym o całkowitej pow. 91.2 m2 znajdujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Luboń

Stary Luboń,Luboń

262 844 zł29 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Sprzedam kawalerkę w Luboniu: mały metraż w niskiej cenie: 9200zł brutto (8% vat) Zakup miejsca w hali garażowej oraz komórki lokatorskiej na tym samym piętrze dla chętnych! :).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Luboń

Stary Luboń,Luboń

262 844 zł29 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Kalinowa

Luboń,wielkopolskie

660 000 zł617 m² 1 069,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Luboń, ul. Kalinowa uzbrojona działka budowlana 617 m idealna pod dom! Na sprzedaż atrakcyjna działka w spokojnej części Lubonia. Powierzchnia 617 m , kształt prostokątny, teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Luboń

Stary Luboń,Luboń

392 000 zł44 m² 8 909,09 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe o pow. 44 m2 znajdujące się w Luboniu w małym domu parterowym. Dom z lat siedemdziesiątych wybudowany w sposób tradycyjny. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Armii Poznań

Stary Luboń,Luboń

429 000 zł46 m² 9 225,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dąbrowskiego

Stary Luboń,Luboń

397 000 zł51 m² 7 753,91 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Dzień dobry, mam na imię i jestem agentką nieruchomości w biurze Grunt to Nieruchomości. Dzięki mojemu doświadczeniu pomagam moim klientom w przeprowadzeniu sprawnej i bezpiecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wschodnia

Stary Luboń,Luboń

475 000 zł44 m² 10 795,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szukasz ustawnego mieszkania z niezależnym układem pomieszczeń? Marzysz by zamieszkać z dala od zatłoczonych miast, w spokojnej lokalizacji? - trafiłeś w dziesiątkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Pułaskiego

Stary Luboń,Luboń

1 792 000 zł314 m² 5 707,01 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaże w bryle budynku

Twoja firma w sercu tętniącego życiem Lubonia Zainwestuj w przyszłość lokal usługowy z ogromnym potencjałem klientów! Szukasz miejsca, w którym Twój biznes będzie miał stały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Luboń

Stary Luboń,Luboń

1 064 713 zł208 m² 5 123 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaże w bryle budynku

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Luboń

Stary Luboń,Luboń

701 118 zł106 m² 6 600 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Nowy lokal Nowe możliwości Nowi klienci! Zacznij działać tam, gdzie rynek właśnie się budzi! Szukasz miejsca na biznes z ogromnym potencjałem wzrostu? Ten lokal usługowy to nie tylko metr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Luboń

Stary Luboń,Luboń

162 551 zł22 m² 7 549,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Zakupić można pojedyńczy apartament, pakiet mieszkań, piętro lub cały budynek (zapytaj o szczegóły). Możliwość negocjacji przy zakupie więszej ilości apartamentów. Bez prowizji dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Luboń

Stary Luboń,Luboń

639 000 zł70 m² 9 128,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:245 m²

Oferta W przygotowaniu! Dom wolnostojący w Luboniu sprzedam pow. 70 m2 na dwóch poziomach, dach płaski ,4 pokoje - w jednym aneks kuchenny, dwie łazienki, działka 250 m2 wiata dla pojazdu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żabikowska

Żabikowo,Luboń

419 000 zł48 m² 8 729,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Stary Luboń,Luboń

459 000 zł38 m² 11 928,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania zaprojektowane z myślą o komforcie i stylu Bez podatku pcc | Bez prowizji | Bez dodatkowych wydatków tylko się wprowadzić! Zamknij.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Luboń

Żabikowo,Luboń

699 000 zł120 m² 5 825 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:526 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom z budynkiem gospodarczym w doskonale skomunikowanej części Lubonia. Dwukondygnacyjny dom o powierzchni użytkowej ok 120 mkw na który składają się: parter:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Luboń

Stary Luboń,Luboń

2 600 000 zł350 m² 7 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 205 m²