dowolna

Nieruchomości Luboń - Oferty sprzedaży nieruchomości

96 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

96 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Luboń

Lasek,Luboń

502 350 zł59 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w kolejnym etapie inwestycji, zlokalizowanej w ścisłym centrum Lubonia. Mieszkanie położone na pierwszym piętrze trzypiętrowego budynku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pułaskiego

Stary Luboń,Luboń

502 350 zł59 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Sprzedam 2-paka o powierzchni 59,10 m.kw. , które deweloper dzieli na kawalerkę i mieszkanie 2-pokojowe! zobacz spacer 3D >- - mieszkanie położone na 1 piętrze; - osobne wejścia do mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Pułaskiego

Stary Luboń,Luboń

234 500 zł26 m² 8 988,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mamy na sprzedaż najtańszą kawalerkę w całej inwestycji: mały metraż w niskiej cenie: 8990zł brutto (8% vat) Powierzchnia 26,09 m2 składająca się z następujących pomieszczeń: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Luboń

Lasek,Luboń

417 687 zł48 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w kolejnym etapie inwestycji, zlokalizowanej w ścisłym centrum Lubonia. Mieszkanie położone na drugim piętrze trzypiętrowego budynku z windą, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wysoki standard, ul. Leśmiana

Żabikowo,Luboń

865 000 zł118 m² 7 311,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:179 m²

Na sprzedaż połówka bliźniaka o powierzchni użytkowej 98,3 m2, z ocieplonym strychem o powierzchni 20 m2. Nieruchomość znajduje się w spokojnej i cichej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Luboń

Stary Luboń,Luboń

416 034 zł48 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Tanio - obecnie ceny na obrzeżach Poznania kształtują się na poziomie od 10 000 zł/m2! Możliwość zakupu na firmę lub przez osobę fizyczną za gotówkę. Oferta Sprzedam mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Luboń

Stary Luboń,Luboń

239 999 zł26 m² 9 198,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Sprzedam kawalerkę w Luboniu: mały metraż w niskiej cenie: 9200zł brutto (8% vat) Powierzchnia 26,09 m2 w tym: - salon z aneksem kuchennym 19,83 m2; - łazienka 4,00 m2; - komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Jana Pawła II

Stary Luboń,Luboń

490 000 zł61 m² 7 998,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Idealna nieruchomość dla inwestora! Możliwość zakupu jedynie na jdg bądź firmę Oferta: przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 61,50m2 z możliwością podziału na dwa mniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wschodnia

Stary Luboń,Luboń

599 000 zł63 m² 9 523,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Serdecznie polecamy na sprzedaż, gotowe do wprowadzenia, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 62,90 m2 w Luboniu. Lokal znajduje się na trzecim piętrze w trzypiętrowym bloku z 2009.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Stary Luboń,Luboń

354 000 zł38 m² 9 199,58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Tanio - obecnie ceny na obrzeżach Poznania kształtują się na poziomie od 10 500 zł/m2! Możliwość zakupu na kredyt hipoteczny we wrześniu 2024r. Oferta Sprzedam mieszkanie o powierzchni 38,48.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Nowiny

Żabikowo,Luboń

950 000 zł180 m² 5 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:840 m²

Bez pośredników 969 000zł Link do filmu: Wyjątkowy dom z dużym potencjałem, położony w bardzo atrakcyjnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Luboń

Stary Luboń,Luboń

739 000 zł951 m² 777,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: przenieść swój biznes do Miasta Luboń. Które oferuję m.in.: - świetną komunikacje dzięki położonej w pobliżu stacji kolejowej - autostrada A2 zjazd Poznań-Luboń, której zjazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Lasek,Luboń

489 900 zł50 m² 9 798 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie 50,0 M2, 2 pokoje Z ogrodem, luboń- lasek, koło poznania Prezentujemy Państwu niezwykle atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50,0 m2, zlokalizowane w kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Luboń,wielkopolskie

630 000 zł91 m² 6 907,89 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający. Polecam do sprzedaży środkowy segment lokalu mieszkalnego dwupoziomowego o całkowitej pow. 91.2 m2 znajdujący się w Luboniu w okolicach ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowiny

Lasek,Luboń

449 000 zł50 m² 8 980 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Szukasz ustawnego mieszkania z niezależnym układem pomieszczeń? Marzysz by zamieszkać z dala od zatłoczonych miast, w spokojnej lokalizacji? Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydla

Lasek,Luboń

499 000 zł50 m² 9 980 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Szukasz nieruchomości z funkcjonalnym układem pomieszczeń? Marzysz o przestronnym, rodzinnym mieszkaniu? Zapraszam do zapoznania się z genialną nieruchomością znajdująca się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Lasek,Luboń

630 000 zł91 m² 6 907,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający. Polecam do sprzedaży środkowy segment lokalu mieszkalnego dwupoziomowego w domu wolnostojącym - dwulokalowym o całkowitej pow. 91.2 m2 znajdujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pułaskiego

Stary Luboń,Luboń

345 000 zł39 m² 8 767,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 39,35 m kw. położone na trzecim piętrze budynku. Mieszkanie składa się z: holu 3,79 m kw. Łazienki 4,45 m kw. Salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Luboń

Stary Luboń,Luboń

343 280 zł49 m² 7 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Chcesz prowadzić biznes w centrum rozwijającego się miasta? Idealnie trafiłeś! Mamy na sprzedaż lokale usługowe w inwestycji w ramach, której wybudowanych zostanie ponad 300 mieszkań!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Poznań

Stary Luboń,Luboń

449 000 zł45 m² 9 977,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Luboń

Stary Luboń,Luboń

2 600 000 zł350 m² 7 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 205 m²

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 3-kondygnacyjnego budynku mieszkalnego wraz z zabudowaniami warsztatowo-magazynowymi zlokalizowanymi na przestronnej, liczącej 2020 m2 działce. Wzniesiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Lasek,Luboń

640 000 zł92 m² 6 956,52 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający. Polecam do sprzedaży 2 mieszkania dwupoziomowe o całkowitej pow. ok. 92 m2 każdy, znajdujące się w Luboniu w budynku jednorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wschodnia

Stary Luboń,Luboń

549 900 zł71 m² 7 734,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Wschodnia

Stary Luboń,Luboń

65 000 zł15 m² 4 330,45 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż garaż przy ul. Wschodniej w Luboniu o powierzchni 15,01 m2. Garaż znajduje się w hali garażowej, wjazd przez bramę otwieraną i zamykaną na pilota. Garaż zamykany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. 11 Listopada

Żabikowo,Luboń

599 000 zł69 m² 8 681,16 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Lasek,Luboń

640 000 zł92 m² 6 956,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:165 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Kościuszki

Żabikowo,Luboń

279 000 zł393 m² 709,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana położona w pięknej, zielonej okolicy. Zlokalizowana przy ul. Kościuszki w dalszej linii zabudowy co daje jej wyjątkowy spokój.Kształtem działka zbliżona do kwadratu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Armii Poznań

Stary Luboń,Luboń

399 000 zł42 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego dwupokojowego mieszkania znajdującego się na 1 piętrze w urokliwej kamienicy przy ulicy Armii Poznań w Luboniu koło Poznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Żabikowo,Luboń

650 000 zł71 m² 9 154,93 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokoje, 71m2, ul. Niezłomnych Luboń Oferujemy Państwu na sprzedaż niezwykle atrakcyjnie i estetycznie wykończone, dwupoziomowe mieszkanie z balkonem zatopionym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Lasek,Luboń

640 000 zł92 m² 6 956,52 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Luboń

Luboń,wielkopolskie

1 140 000 zł340 m² 3 352,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:540 m²

Na sprzedaż wynajęta kwatera pracownicza składająca się z domu oraz dodatkowego budynku. 3m od przystanku autobusowego. 5min od pkp Luboń, 8 min pociągiem do Poznania Głównego. 1km od wylotu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wschodnia

Stary Luboń,Luboń

489 000 zł44 m² 11 113,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szukasz przytulnego, kompaktowego mieszkania do którego wprowadzisz się natychmiast? Zależy Ci na dobrej infrastrukturze i komunikacji? bingo! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Lasek,Luboń

640 000 zł92 m² 6 956,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:165 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Luboń,wielkopolskie

630 000 zł91 m² 6 907,89 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Luboń,wielkopolskie

519 000 zł56 m² 9 185,84 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Uwaga nowa oferta na rynku! Zapraszam do zapoznania się z ciekawą ofertą sprzedaży mieszkania. Mieszkanie znajduje się w niskim 2 piętrowym budynku z 2012 roku, na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Luboń,wielkopolskie

630 000 zł91 m² 6 907,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Luboń

Stary Luboń,Luboń

869 000 zł107 m² 8 123,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Wyjątkowa inwestycja w Łęczycy, k. Poznania, w odległości 250 m od Wielkopolskiego Parku Narodowego! Oferta obejmuje sprzedaż 6-pokojowgo lokalu mieszkalnego o pow. użytkowej 106,97.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Świerczewska

Żabikowo,Luboń

1 690 000 zł390 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:726 m²

Ten stylowy dom wolno stojący zachwyca solidnością wykonania, nowoczesnymi wykończeniami i obfitością naturalnego światła. Ciesz się swobodą i dużymi przestrzeniami części dziennych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec klimatyzowany

Luboń,wielkopolskie

2 900 000 zł4 350 m² 666,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:4 350 m²

Nieruchomość gruntowa o powierzchni 4350m2, zabudowana dwoma budynkami serwisowymi i jednym magazynowym, usytuowana w Luboń-Poznań. W budynku głównym znajduje się przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Nowiny

Lasek,Luboń

469 000 zł54 m² 8 711 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Przestronne mieszkanie, 2 pokoje Z balkonem, luboń, ul. Nowiny, (ul. Traugutta, w pobliżu ul. Żabikowska) Prowizję biura pokrywa strona Sprzedająca. Dostępny filmik z prezentacji-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rydla

Lasek,Luboń

530 000 zł56 m² 9 380,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Rezerwacja Zapraszam do zapoznania się z bezpośrednią ofertą sprzedaży mieszkania mieszczącego się w Luboniu przy ul.Rydla. Mieści się ono na zamkniętym, monitorowanym, spokojnym osiedlu.