dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Luboń - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

27 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wschodnia

Stary Luboń,Luboń

475 000 zł50 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Jeśli szukacie miejsca, w którym od razu poczujecie się jak u siebie, to to mieszkanie może być właśnie dla Was. Na sprzedaż jasne i przytulne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kajakowa

Stary Luboń,Luboń

412 192 zł47 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w inwestycji "apartamenty nad Wartą II" Twój Nowy Dom w Luboniu tylko 15 min od Poznania autem lub 8 minut pociągiem od stacji Poznań Główny! Odkryj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Żabikowo,Luboń

1 850 zł50 m² 37 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja kontakt - tel mieszkanie bezczynszowe / najem okazjonalny dla pary, singla / bez zwierzaków i dzieci na wynajem 2-pok. Mieszkanie O pow. 50 mkw w luboniu, ul.11 Listopada: - układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Luboń

Żabikowo,Luboń

1 900 zł43 m² 44,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do najmu mieszkanie położone w Luboniu, przy ul. 11 Listopada. Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni ok 45 m2, na pierwszym piętrze niskiego bloku. Na lokal składają się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców Wielkopolskich

Stary Luboń,Luboń

415 000 zł47 m² 8 854,28 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1850

Mieszkanie tylko W ofercie easy-home Polecam do kupna mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 46,87 m2 w Luboniu, przy ul. Powstańców Wielkopolskich. Mieszkanie na 1. piętrze kamieniczki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Luboń,wielkopolskie

2 150 zł45 m² 47,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentuję na wynajem przestronne, jasne, umeblowane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m idealne zarówno dla pary, jak i dla jednej osoby. Mieszkanie zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wschodnia

Stary Luboń,Luboń

539 000 zł53 m² 10 135 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż nowoczesne i komfortowe mieszkanie w Luboniu przy ul. Wschodniej o powierzchni 53,18 m , położone na 4 piętrze budynku z 2017 roku z windą. Układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jachtowa

Stary Luboń,Luboń

499 000 zł50 m² 9 900,79 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Marzysz o nowoczesnym mieszkaniu w Luboniu, położonym tuż przy rzece Warcie wyjątkowej lokalizacji łączącej bliskość natury z doskonałym dostępem do Poznania? A może cenisz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 11 Listopada

Żabikowo,Luboń

2 000 zł43 m² 46,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Reymonta

Stary Luboń,Luboń

1 900 zł43 m² 44,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia mieszkanie w wolnostojącym budynku, blisko dworca pkp w Luboniu. W najbliższej okolicy sklep Dino, żabka, przedszkola, zielone tereny rekreacyjne nad Wartą. Dobry,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wschodnia

Stary Luboń,Luboń

539 000 zł53 m² 10 135 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Armii Poznań

Stary Luboń,Luboń

2 000 zł40 m² 49,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu wyjątkowego dwupokojowego mieszkania znajdującego się na 1 piętrze w urokliwej kamienicy przy ulicy Armii Poznań w Luboniu koło Poznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców Wielkopolskich

Stary Luboń,Luboń

415 000 zł47 m² 8 854,28 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1850

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Reymonta

Stary Luboń,Luboń

1 900 zł43 m² 44,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Stary Luboń,Luboń

413 500 zł44 m² 9 391,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jedyna taka szansa w inwestycji! Przestronne mieszkanie z loggią i opcją wydzielenia 2 sypialni stan deweloperski, wyjątkowa lokalizacja! Jeśli szukasz mieszkania, które daje swobodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jachtowa

Luboń,wielkopolskie

459 900 zł51 m² 9 038,92 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 51 m , parter w 2-piętrowym domu wielorodzinnym z windą z 2012 roku. Usytuowane na osiedlu Warta Park przy przełomie Warty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stary Luboń,Luboń

2 150 zł35 m² 61,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zupełnie nowe mieszkanie (2025) | Klimatyzacja | Wysoki Standard | Luboń kontakt tylko telefoniczny, nie odp. NA wiadomości automatyczne zotodom oraz sms Bądź pierwszym najemcą. Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stary Luboń,Luboń

409 000 zł47 m² 8 788,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - Luboń, tylko 10 min od centrum Poznania! Idealne dla pary, singla lub inwestora! Doskonała lokalizacja - szybki dojazd do Poznania!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jachtowa

Stary Luboń,Luboń

499 000 zł50 m² 9 900,79 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Luboń

Żabikowo,Luboń

2 700 zł48 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wyjątkowa okazja! Bezczynszowe mieszkanie z własnym ogrodem czeka na nowego właściciela! Prezentujemy dwupokojowe mieszkanie usytuowane na wysokim parterze w eleganckiej willi miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wschodnia

Stary Luboń,Luboń

539 000 zł53 m² 10 135 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 11 Listopada

Żabikowo,Luboń

2 000 zł43 m² 46,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Jana Pawła II

Stary Luboń,Luboń

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do najmu nowoczesne i bardzo eleganckie mieszkanie w nowym budynku z windą przy Al. Jana Pawła II w Luboniu. Zostań pierwszym Najemcą! Lokal o powierzchni ok. 50m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stary Luboń,Luboń

2 150 zł43 m² 49,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie 2 pokojowe w Luboniu - Al. Jana Pawła II kontakt tylko telefoniczny, nie odp. NA wiadomości automatyczne Z otodom oraz sms Wynajem na podstawie "umowy okazjonalnej" Piętro 3 w 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jachtowa

Stary Luboń,Luboń

475 000 zł51 m² 9 366,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 50,71 m2, położone na osiedlu Warta Park ul. Jachtowa w Luboniu. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wschodnia

Stary Luboń,Luboń

399 000 zł35 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 35m , które mieści się na czwartym piętrze z windą w 4 piętrowym apartamentowcu zlokalizowanym w Luboniu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Luboń

Żabikowo,Luboń

455 000 zł35 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Luksusowe mieszkanie w Luboniu przy ul. Bł. Jana Pawła II Na sprzedaż wyjątkowe, luksusowo wykończone mieszkanie o powierzchni 35 m, zlokalizowane na pierwszym piętrze nowoczesnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jachtowa

Stary Luboń,Luboń

499 000 zł50 m² 9 900,79 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żabikowska

Luboń,wielkopolskie

349 000 zł51 m² 6 886,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50,68 m , położone przy ul. Żabikowskiej 62e w Luboniu, na 1. piętrze trzypiętrowego budynku z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 11 Listopada

Żabikowo,Luboń

2 000 zł43 m² 46,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Luboń

Stary Luboń,Luboń

359 000 zł53 m² 7 016,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy komfortowe, jasne mieszkanie o powierzchni 54,16 m do remontu, położone na 1. piętrze w zadbanej kamienicy 6-lokalowej, zarządzanej przez Spółdzielnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Stary Luboń,Luboń

419 000 zł35 m² 11 971,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wschodnia

Stary Luboń,Luboń

539 000 zł53 m² 10 135 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Stary Luboń,Luboń

419 000 zł35 m² 11 971,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 35m , które mieści się na czwartym piętrze w 4 piętrowym apartamentowcu zlokalizowanym w Luboniu przy ul. Wschodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Jana Pawła II

Stary Luboń,Luboń

2 400 zł48 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do najmu nowoczesne i bardzo eleganckie mieszkanie w nowym budynku z windą przy Al. Jana Pawła II w Luboniu. Zostań pierwszym Najemcą! Lokal o powierzchni ok. 48m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sikorskiego

Żabikowo,Luboń

2 000 zł51 m² 39,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ofertę prowadzi: , tel. Polecam na wynajem bardzo ładne, przestronne mieszkanie 2 pokojowe, usytuowane na 3 piętrze 4 kondygnacyjnego budynku otoczonego zielenią w podpoznańskim Luboniu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kajakowa

Stary Luboń,Luboń

560 000 zł49 m² 11 428,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Komfortowe 2 pokoje w Luboniu | 49 m | Balkon, wysoki standard, doskonała komunikacja Na sprzedaż wyjątkowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 49 m , położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dworcowa

Stary Luboń,Luboń

359 000 zł54 m² 6 628,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości w Wielkopolsce według serwisu Otodom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pułaskiego

Żabikowo,Luboń

356 000 zł38 m² 9 297,47 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj w sercu Lubonia! Komfortowe mieszkanie o powierzchni 38,29 m czeka na Ciebie w nowoczesnym, deweloperskim stanie, gotowe do własnej aranżacji. Położone na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wschodnia