dowolna

Nieruchomości Luboń - Oferty sprzedaży nieruchomości

98 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

98 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Stary Luboń,Luboń

346 408 zł40 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Takiej ceny nie znajdziesz nigdzie! 25 min od Starego Rynku w Poznaniu! Nie pobieramy prowizji od Kupującego. Kolejny etap inwestycji w centrum Lubonia, przy Alei Jana Pawła II. Doświadczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Jana Pawła II

Luboń,wielkopolskie

520 000 zł73 m² 7 086,40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Witam, tutaj , jestem Starszym Specjalistą ds. Nieruchomości i współwłaścicielem biura Grunt to Nieruchomości. Z przyjemnością przeprowadzę z Państwem całą transakcję zapewniając.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Stary Luboń,Luboń

339 098 zł39 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nie pobieramy prowizji od Kupującego. Takiej ceny nie znajdziesz nigdzie! 25 min od Starego Rynku w Poznaniu! Kolejny etap inwestycji w centrum Lubonia, przy Alei Jana Pawła II. Doświadczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żabikowska

Żabikowo,Luboń

399 000 zł48 m² 8 312,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Marzy Ci się nieruchomość w cichej, zielonej okolicy jednocześnie z dobrym dostępem do komunikacji miejskiej? Lubisz budzić się z promieniami słońca na twarzy? A może planujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Stary Luboń,Luboń

268 922 zł31 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Luboń

Stary Luboń,Luboń

2 800 000 zł350 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 205 m²

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 3-kondygnacyjnego budynku mieszkalnego wraz z zabudowaniami warsztatowo-magazynowymi zlokalizowanymi na przestronnej, liczącej 2020 m2 działce. Wzniesiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ratajskiego

Stary Luboń,Luboń

318 500 zł48 m² 6 677,15 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Marzy Ci się nieruchomość w cichej, zielonej okolicy jednocześnie z dobrym dostępem do komunikacji miejskiej? Lubisz odpoczywać w ogrodzie popijając poranną kawę? A może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Luboń

Stary Luboń,Luboń

2 800 000 zł2 205 m² 1 269,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży terenu zlokalizowanego w spokojnej, mieszkaniowej dzielnicy w centrum Lubonia, składającego się z 2 przylegających do siebie działek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Stary Luboń,Luboń

240 028 zł26 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Luboń

Stary Luboń,Luboń

299 000 zł30 m² 9 966,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Szukasz mieszkania w spokojnej okolicy? A może chcesz mądrze ulokować pieniądze? Zapraszam do zapoznania się z propozycją nieruchomości zlokalizowanej w Luboniu. Informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Luboń

Żabikowo,Luboń

1 349 900 zł210 m² 6 428,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:500 m²

Komfortowy dom wolnostojący 210m2/działka 500m2, klimatyzacja, taras,siłownia, w atrakcyjnej części Lubonia. W bliskiej odległości od szkoły i sklepów. W skład domu wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Fiołkowa

Lasek,Luboń

599 000 zł114 m² 5 254,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:567 m²

Wspaniały dom dwulokalowy z garażem w Luboniu, koło Poznania w dzielnicy lasek!budynek ma już zaświadczenie o zakończeniu budowy! Ciekawe położenie względem stron świata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wirowska

Luboń,wielkopolskie

669 900 zł104 m² 6 441,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do 02.10 proszę o kontakt wyłącznie pod numeremDom w zabudowie bliźniaczej przy ul. Wirowskiej w Luboniu, koło Poznania. Dom położony jest na pięknej działce o pow. 400m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Konarzewskiego

Stary Luboń,Luboń

319 000 zł34 m² 9 382,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Szukasz atrakcyjnego mieszkania w dobrej lokalizacji? Cenisz sobie bezpieczeństwo i komfort? Zapraszam do zapoznania się z propozycją wyjątkowej nieruchomości zlokalizowanej w Luboniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Podlaska

Lasek,Luboń

585 000 zł83 m² 7 056,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:83 m²

Na sprzedaż 5-pokojowy, komfortowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 82,90m2, zlokalizowany w miejscowości Luboń/pod Poznaniem. Kameralne osiedle zlokalizowane jest 20 minut jazdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Podlaska

Lasek,Luboń

579 000 zł83 m² 6 975,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Jeśli marzy Ci się Oaza Spokoju, a jednocześnie chcesz mieć dostęp do centrum na wyciągnięcie ręki, to szeregowiec na Ulicy Podlaskiej w Luboniu będzie idealnym rozwiązaniem. Świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kołłątaja

Żabikowo,Luboń

899 000 zł95 m² 9 419 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Polecamy serdecznie na sprzedaż energooszczędny i jedyny taki dom o powierzchni 95,45 m2, położony w Luboniu- sąsiadującym z Poznaniem. Dom po generalnym remoncie, wykończony pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sikorskiego

Żabikowo,Luboń

498 500 zł65 m² 7 669,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szukasz nieruchomości z funkcjonalnym układem pomieszczeń? Marzysz o przestronnym, rodzinnym mieszkaniu? Zapraszam do zapoznania się z genialną nieruchomością znajdująca się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Podlaska

Lasek,Luboń

579 000 zł83 m² 6 975,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jachtowa

Luboń,wielkopolskie

518 000 zł65 m² 8 018,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe o pow. 64,6m2 w Luboniu przy ul. Jachtowej. Mieszkanie na parterze w czteropiętrowym budynku z windą z 2013r.Składa się z salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Podlaska

Lasek,Luboń

579 000 zł83 m² 6 975,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jachtowa

Luboń,wielkopolskie

629 000 zł70 m² 8 985,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Polecam do zakupu piękne pięcioletnie mieszkanie zlokalizowane w najpiękniejszej części Lubonia z widokiem na rozlewiska Warty. Osiedle River Park graniczy z ogródkami działkowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Karłowicza

Żabikowo,Luboń

795 000 zł175 m² 4 536,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:336 m²

Przedstawiam ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 143 m2 położonego na działce o pow. 366 m2 w Luboniu przy ulicy Karłowicza, 1,5 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Podlaska

Luboń,wielkopolskie

579 000 zł82 m² 7 018,18 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

II etap osiedla Podlaska 15, luboń Możliwość finansowania kredytem 2%. Klucze na koniec roku. Kameralne osiedle zlokalizowane 20 minut jazdy samochodem od centrum Poznania, w bardzo spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osiedlowa

Żabikowo,Luboń

427 900 zł49 m² 8 732,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Leśmiana

Luboń,wielkopolskie

599 000 zł100 m² 6 020,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Prezentujemy Państwu nieruchomość w miejscowości Luboń, przy ul. Leśmiana. To idealna oferta dla rodzin, które pragną cieszyć się komfortem życia w przestronnym domu w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jachtowa

Luboń,wielkopolskie

499 000 zł50 m² 9 980 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Podlaska

Żabikowo,Luboń

595 000 zł82 m² 7 216,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:84 m²

4 pokojowy dom w zabudowie szeregowej Bez: pcc Prowizji Ukrytych kosztów Cicha okolica na przedmieściach Poznania w Luboniu. 400 m od przystanku autobusowego. Do centrum Poznania niecałe 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Podlaska

Żabikowo,Luboń

565 000 zł82 m² 6 852,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:84 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Modrakowa

Lasek,Luboń

699 000 zł109 m² 6 419,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:265 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 108,88 m2 posadowiony na działce o pow. ok. 265 m2 przy kameralnej ul. Modrakowej w Luboniu. Atuty oferty: - podwyższony standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Osiedlowa

Luboń,wielkopolskie

415 000 zł38 m² 11 066,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości dostępną tylko w fms nieruchomości Mieszkanie w zadbanym bloku na ostatnim piętrze. Posiada spory salon z aneksem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Podlaska

Żabikowo,Luboń

565 000 zł82 m² 6 852,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:84 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wschodnia

Luboń,wielkopolskie

355 000 zł36 m² 9 806,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Opis: nieruchomość mieści się w bloku, na drugim piętrze. Budynek wzniesiony w 2002 r. Lokal o powierzchni 36,2 m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, korytarza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, Aleja Jana Pawła II

Luboń,wielkopolskie

236 430 zł26 m² 9 034,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż kawalerka w inwestycji deweloperkiej. Budowa rozpocznie się we wrześniu 2023r. Mieszkanie sprzedawane będzie w stanie deweloperskim. Lokal mieścić się będzie na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wschodnia

Luboń,wielkopolskie

355 000 zł36 m² 9 806,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Dzień dobry! Mam na imię , jestem Specjalistą ds. Nieruchomości w biurze Grunt to Nieruchomości. Z ogromną chęcią przeprowadzę z Państwem cały proces sprzedaży bądź zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Żabikowo,Luboń

430 000 zł54 m² 7 977,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Rezerwacja! Sprzedam mieszkanie w Luboniu Bezpośrednio! Mieszkanie o powierzchni 53,9m z loggią na wysokim parterze 4-piętrowego bloku przy ul. Kościuszki w Luboniu. Metraże: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sikorskiego

Żabikowo,Luboń

499 000 zł65 m² 7 676,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osiedlowa

Żabikowo,Luboń

428 000 zł49 m² 8 734,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Nowiny

Lasek,Luboń

560 000 zł92 m² 6 086,96 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający. Polecam do sprzedaży 2 mieszkania dwupoziomowe o całkowitej pow. ok. 92 m2 każdy, znajdujące się w Luboniu w budynku jednorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Nowiny

Luboń,wielkopolskie

546 000 zł91 m² 5 986,84 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający. Polecam do sprzedaży środkowy segment lokalu mieszkalnego dwupoziomowego o całkowitej pow. 91.2 m2 znajdujący się w Luboniu w okolicach ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Nowiny

Lasek,Luboń

546 000 zł91 m² 5 986,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający. Polecam do sprzedaży środkowy segment lokalu mieszkalnego dwupoziomowego w domu wolnostojącym - dwulokalowym o całkowitej pow. 91.2 m2 znajdujący.