dowolna

Nieruchomości Luboń - Oferty sprzedaży nieruchomości

95 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy Luboń

Stary Luboń,Luboń

478 940 zł68 m² 7 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

0% prowizji dla kupującego! Chcesz prowadzić biznes w centrum rozwijającego się miasta? Idealnie trafiłeś! Posiadamy lokale od 25m2 do niemal 450m2! Ogłoszenie dotyczy lokalu 106,23m2 - lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Luboń

Stary Luboń,Luboń

649 000 zł54 m² 11 963,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3-pokojowego mieszkania w wysokim standardzie znajdującego się Nowy Centrum Lubonia przy ul. Puławskiego. Na prawie 55 mkw składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Luboń

Stary Luboń,Luboń

147 213 zł15 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

# brak prowizji od kupującego # nie zwlekaj, pomogę wybrać najlepiej położony lokal eko park Luboń to innowacyjne osiedle składające z się z 5 budynków, które oferuje mieszkańcom wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Armii Poznań

Stary Luboń,Luboń

161 117 zł21 m² 7 550 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mikroapartament na sprzedaż - Doskonała lokalizacja, idealne na wynajem! Oferujemy mikroapartament w atrakcyjnej lokalizacji z bardzo dobrą komunikacją. To idealna propozycja inwestycyjna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Luboń

Stary Luboń,Luboń

840 000 zł130 m² 6 477,98 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

0% prowizji dla kupującego! Chcesz prowadzić biznes w centrum rozwijającego się miasta? Idealnie trafiłeś! Posiadamy lokale od 25m2 do niemal 450m2! Mamy na sprzedaż lokale usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jachtowa

Stary Luboń,Luboń

449 000 zł51 m² 8 870,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz klimatycznego mieszkania otoczonego terenami zielonymi w cichej okolicy, z dobrze skomunikowanym dojazdem do Poznania? Zależy Ci na dobrej infrastrukturze i komunikacji? bingo! Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Stary Luboń,Luboń

354 000 zł39 m² 9 180,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta # Brak prowizji od kupującego. # mieszkanie w stanie deweloperskim. Zakończenie budowy jeszcze w tym roku! # Możliwy zakup na firmę lub prywatnie. Oferta Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Luboń

Stary Luboń,Luboń

2 600 000 zł350 m² 7 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 205 m²

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 3-kondygnacyjnego budynku mieszkalnego wraz z zabudowaniami warsztatowo-magazynowymi zlokalizowanymi na przestronnej, liczącej 2020 m2 działce. Wzniesiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stary Luboń,Luboń

343 000 zł38 m² 8 957,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Brak prowizji od kupującego! Gotowe, oddane mieszkanie w stanie deweloperskim! Oferta Sprzedam mieszkanie o powierzchni 38,29m2 z balkonem położone na ostatnim, 3-cim piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 11 Listopada

Żabikowo,Luboń

349 000 zł36 m² 9 588 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości w Wielkopolsce według serwisu Otodom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niezłomnych

Żabikowo,Luboń

395 000 zł38 m² 10 276 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Tobis Nieruchomości Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Pracujesz z najlepszymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Stary Luboń,Luboń

250 000 zł28 m² 8 778,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Przedsiębiorco, jeszcze w tym roku możesz otrzymać fakturę kosztową na część kwoty zakupu, pozostałą część ceny zapłacisz po zakończeniu budowy. Możliwość zakupu na firmę lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Stary Luboń,Luboń

459 000 zł46 m² 9 870,97 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego dwupokojowego mieszkania znajdującego się na 1 piętrze w urokliwej kamienicy przy ulicy Armii Poznań w Luboniu koło Poznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Luboń

Stary Luboń,Luboń

343 000 zł38 m² 8 957,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Luboń

Stary Luboń,Luboń

344 000 zł38 m² 8 984,07 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 39,35 m kw. położone na trzecim piętrze budynku, które jest gotowe w stanie deweloperskim. Możemy pomóc wykończyć! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Jana III Sobieskiego

Lasek,Luboń

4 810 000 zł13 700 m² 351,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż inwestycyjną nieruchomość gruntową pod budownictwo jednorodzinne w Luboniu Lasek pod Poznaniem. Nieruchomość, położona nieopodal ul.Jana III Sobieskiego, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka dwupoziomowa

Stary Luboń,Luboń

220 197 zł25 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Luboń

Lasek,Luboń

425 000 zł47 m² 8 962,46 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się w cichej i urokliwej dzielnicy Luboń-Lasek. Mieszkanie to idealna propozycja dla singla, pary lub małej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Luboń

Lasek,Luboń

1 399 000 zł341 m² 4 102,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:793 m²

Dom wolnostojący położony w Luboniu w cichej i spokojnej okolicy. Budynek posiada wydzielone samodzielne mieszkanie o powierzchni ok 50 mkw z osobnym wejściem idealne do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Konarzewskiego

Stary Luboń,Luboń

629 000 zł60 m² 10 483,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

0 % prowizji, 800M pieszo do dworca pkp/luboń (skąd 9 minut do stacji pkp poznań główny.) MIESZKANIE GOTOWE DO WPROWADZENIA, BOGATE WYPOSAŻENIE, KLIMATYZACJA, PARKIET EGOTYCZNY BARDZO NISKIE KOSZTY.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Luboń

Stary Luboń,Luboń

2 600 000 zł350 m² 7 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 205 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pułaskiego

Stary Luboń,Luboń

385 000 zł42 m² 9 140,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

# brak prowizji od kupującego. # nasze biuro jest oficjalnym partnerem dewelopera przy sprzedaży, zna inwestycję jak nikt inny. # można już rozpocząć wykończenia. Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stary Luboń,Luboń

385 000 zł42 m² 9 140,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Luboń

Żabikowo,Luboń

799 000 zł120 m² 6 658,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:526 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom z budynkiem gospodarczym w doskonale skomunikowanej części Lubonia. Dwukondygnacyjny dom o powierzchni użytkowej ok 120 mkw na który składają się: parter:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Żabikowo,Luboń

849 000 zł95 m² 8 894,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Brak prowizji od kupującego Przedmiotem oferty jest nowoczesny, energooszczędny dom klasy premium wykończony w wysokiej jakości. To rynek wtórny, ale wnętrze jest zupełnie nowe. Dom nie był.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Luboń,wielkopolskie

599 000 zł91 m² 6 567,98 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający. Polecam do sprzedaży środkowy segment lokalu mieszkalnego, dwupoziomowego o całkowitej pow. 91.2 m2 znajdujący się w Luboniu w okolicach ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Luboń,wielkopolskie

599 000 zł91 m² 6 567,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający. Polecam do sprzedaży środkowy segment lokalu mieszkalnego dwupoziomowego w domu wolnostojącym - dwulokalowym o całkowitej pow. 91.2 m2 znajdujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kolonia PZNF

Lasek,Luboń

465 000 zł42 m² 10 974,80 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż urokliwe, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na ostatnim piętrze (poddasze) niskiego budynku przy ul. Kolonia pznf w Luboniu. Na powierzchnię 42,37 m2 składają się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Luboń

Stary Luboń,Luboń

527 000 zł54 m² 9 732,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Armii Poznań

Stary Luboń,Luboń

239 127 zł26 m² 9 254,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Idealna inwestycja - kompleks kawalerek w centrum Lubonia! Budynki znajdują się na przeciw Dworca Kolejowego! 10 minut do ścisłego centrum poznania! zadzwoń I umów się na obejrzenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Lasek,Luboń

640 000 zł92 m² 6 956,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:165 m²

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający. Polecam do sprzedaży 2 mieszkania dwupoziomowe o całkowitej pow. ok. 92 m2 każdy, znajdujące się w Luboniu w budynku jednorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Luboń

Stary Luboń,Luboń

735 000 zł951 m² 772,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: przenieść swój biznes do Miasta Luboń. Które oferuję m.in.: - świetną komunikacje dzięki położonej w pobliżu stacji kolejowej - autostrada A2 zjazd Poznań-Luboń, której zjazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 11 Listopada

Żabikowo,Luboń

360 000 zł36 m² 9 890,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Lasek,Luboń

640 000 zł92 m² 6 956,52 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Luboń

Stary Luboń,Luboń

157 000 zł22 m² 7 136,36 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Kompaktowe mieszkanie o powierzchni 21,53 m w wyjątkowym miejscu nad rzeką Podana cena jest ceną Netto! Prezentujemy nowoczesny mikroapartament, idealny dla singli, studentów lub inwestorów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Armii Poznań

Stary Luboń,Luboń

200 774 zł22 m² 9 286,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Armii Poznań

Stary Luboń,Luboń

245 442 zł27 m² 9 244,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Armii Poznań

Stary Luboń,Luboń

270 887 zł29 m² 9 286,49 zł/m²