Mieszkanie, ul. Jachtowa

Jachtowa, Luboń, wielkopolskie

  • 455 000 zł
  • 49,40 m²
  • 9 210,53 zł/m²

Zdjęcie

Włodzimierz Dębo...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Jachtowa

Jachtowa, Luboń, wielkopolskie

zaktualizowane:
13 maja 2026

455 000 zł

49,40 m²

9 210,53 zł/m²

Mieszkanie, ul. Jachtowa

Zaktualizowane: 13 maja 2026

455 000 zł 49,40 m² 9 210,53 zł/m²

Piętro:
parter/3
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
2015
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
do odświeżenia

Piętro:

parter/3

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

2015

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

do odświeżenia

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 455 000 zł (9 210,53 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 49,40 m², 2 pokoje; stan: do odświeżenia
  •   instalacje: stan dobry; okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2015
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  •   dostosowany do osób niepełnosprawnych
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/3, trójstronne, jednopoziomowe
  • Czynsz: 280 zł
  • Wyposażenie: pralka, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: oddzielna, z oknem
  • Media: gaz
  •   opomiarowanie wody
  •   Internet
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, rolety antywłamaniowe, domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Możliwe przeznaczenie: nadaje się na biuro

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Luboń Mieszkanie 2 pokoje tereny zielone Warta

BEZPIECZNA TRANSAKCJA Z LICENCJONOWANYM I UBEZPIECZONYM POŚREDNIKIEM

Witam

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania w Luboniu przy ulicy Jachtowej.
Mieszkanie mieści się na parterze, trzykondygnacyjnego bloku, otoczonego zielenią z możliwością podziwiania w niedalekiej odległości pięknych widoków nadwarciańskich.
Cisza i spokój to atuty tego osiedla. (...)

Agent

Włodzimierz Dębowski

730 188...

730 188 182

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość