Mieszkanie, ul. Jachtowa

Jachtowa, Luboń, wielkopolskie

  • 310 000 zł
  • 30 m²
  • 10 333,33 zł/m²

Zdjęcie

Barbara Rubinows...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Jachtowa

Jachtowa, Luboń, wielkopolskie

zaktualizowane:
13 maja 2026

310 000 zł

30 m²

10 333,33 zł/m²

Mieszkanie, ul. Jachtowa

Zaktualizowane: 13 maja 2026

310 000 zł 30 m² 10 333,33 zł/m²

Piętro:
parter/3
Liczba pokoi:
1
Rok budowy:
2012
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
-

Piętro:

parter/3

Liczba pokoi:

1

Rok budowy:

2012

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: kawalerka na sprzedaż
  • Cena: 310 000 zł (10 333,33 zł/m²)
  • Dostępne: natychmiast
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 30 m², 1 pokój
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: nowe / wymienione, plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2012 (blok w nowym budownictwie)
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/3
  • Czynsz: 214 zł

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 30,78 m2 na parterze niskiego budynku połozonego tuż nad Wartą

Układ mieszkania:
Przedpokój, który jest otwarty na aneks kuchenny z oknem i pokój oraz łazienka z wanną.
Jest balkon.
Mieszkanie z 2012 roku.

Czynsz do wspólnoty mieszkaniowej wynosi 214 zł miesięcznie, a w jego skład wchodzą: woda, fundusz remontowy i śmieci.
Ogrzewanie piecem gazowym.

Forma własności: pełna własność. (...)

Agent

Barbara Rubinowska

501 039...

501 039 230

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

501 039...

501 039 230

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Zostaw telefon, oddzwonimy