Serce 0 Ulubione

Mieszkania Luboń ul. Wschodnia 22

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Ogłoszenia w okolicy

645 000 zł62 m² 10 403,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na Sprzedaż przytulne 2 pokojowe mieszkanie na parterze z pięknym dużym tarasem o powierzchni 54.00 m2 na ul. Wschodniej w Luboniu. Mieszkanie jest w stanie bardzo dobrym nie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

320 000 zł32,42 m² 9 870,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe mieszkanie o powierzchni 32,42 m , zlokalizowane w samym centrum Lubonia, przy ul. Kazimierza Pułaskiego w ramach II etapu inwestycji deweloperskiej, z planowanym.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł31,40 m² 50,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia świeżo wyremontowana kawalerka w Luboniu przy ul. Wschodniej, na trzecim piętrze w bloku z windą. Znajduje się ona w centrum funkcjonującego osiedla, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

435 981 zł47,91 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie w Luboniu przy ul. Żeglarskiej, o powierzchni 47,91 m2 Piętro drugie w budynku dwupiętrowym Idealna propozycja dla rodzin, par oraz osób szukających komfortu.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł54,58 m² 11 524,37 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

To dwupokojowe mieszkanie jest ciekawą okazją dla osób poszukujących lokalu gotowego do zamieszkania lub gotowego na wynajem gdyż jest oferowane z całym widocznym na zdjęciach wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

298 448 zł32,44 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Polecamy! W sprzedaży nowe apartamenty w Luboniu 1-3 pokojowe o powierzchni od 32,44 m2 do 68,68 m2 z balkonami i ogródkami na parterze w cenie juz od 298 000zł. Apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł21,50 m² 79,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Gotowy lokal dla firmy - bez remontów, bez doposażania, bez straty czasu. Idealny pod najem pracowniczy, małe biuro lub podnajem. Dla najemcy biznesowego: czynsz: 1 700 zł netto lokal nowy - bez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 000 zł61,10 m² 8 494,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

# brak prowizji od kupującego # możliwość zakupu na firmę lub prywatnie # atrakcyjna cena za M2 kawalerki # mieszkanie W stanie deweloperskim # zamieszkaj W jednej, wynajmij drugą Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

985 000 zł74,93 m² 13 145,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego, czteropokojowego mieszkania w podpoznańskim Luboniu przy ul. 1 maja. Ta nieruchomość doskonale spełni marzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

415 000 zł44,03 m² 9 425,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie z południową loggią gotowe do odbioru w nowym budynku z windą! Szukasz miejsca, w którym od razu poczujesz się jak u siebie? Zobacz to nowiutkie mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wschodnia

Luboń,wielkopolskie

220 000 zł43 m² 5 116,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Mam do sprzedania mieszkanie dwupokojowe wraz ze schowkiem o wielkości 43m2. Do mieszkania jest możliwośc dokupienia miejsca postojowego

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Luboń, ul. Wschodnia 22

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij