Działka budowlana, ul. Świerczewska
Świerczewska, Żabikowo, Luboń, wielkopolskie
- 450 000 zł
- 1 502 m²
- 299,60 zł/m²
Dorota Orwat
Skontaktuj się
Działka budowlana, ul. Świerczewska
Świerczewska, Żabikowo, Luboń, wielkopolskie
zaktualizowane:
20 maja 2026
Działka budowlana, ul. Świerczewska
Zaktualizowane: 20 maja 2026
450 000 zł 1 502 m² 299,60 zł/m²
prostokątMedia:
gaz, prąd, woda, kanalizacjaSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 450 000 zł (299,60 zł/m²)
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Działka: budowlana, 1 502 m²
- kształt: prostokąt; szerokość: 15m; teren płaski, pusta
- dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie całkowite
- Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, kanalizacja (działka uzbrojona)
- Źródło: biuro nieruchomości: 4 Kąty, zaktualizowane: 20.05.2026
Opis nieruchomości
Na sprzedaż działka budowlana położona wśród domów jednorodzinnych w dzielnicy Luboń Żabikowo, na granicy Poznania i Lubonia. Dojazd asfaltowy. Wszystkie media w drodze (prąd, woda, gaz).
Dla terenu, na której położona jest działka jest uchwalony plan zagospodarowania przestrzennego.
Działka pusta, ogrodzona.
Biuro nieruchomości "4 Kąty"
502 263...
502 263 379