Działka budowlana, ul. Targowa
Luboń, wielkopolskie
- 2 950 000 zł
- 4 533 m²
- 650,78 zł/m²
Alina Zybała-Mel...
Skontaktuj się
Działka budowlana, ul. Targowa
Luboń, wielkopolskie
zaktualizowane:
22 maja 2026
Działka budowlana, ul. Targowa
Zaktualizowane: 22 maja 2026
2 950 000 zł 4 533 m² 650,78 zł/m²
-Media:
prąd, woda, odprowadzanie ściekówSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 2 950 000 zł (650,78 zł/m²)
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Działka: budowlana, 4 533 m²
- teren płaski
- dojazd drogą utwardzoną, działka ogrodzona
- określone warunki zabudowy
- Media: prąd, woda w drodze, odprowadzanie ścieków
- Źródło: biuro nieruchomości: METROHOUSE FRANCHISE, zaktualizowane: 22.05.2026
- numer ogłoszenia: SGGADO533
Lokalizacja
- Adres: Luboń, poznański, wielkopolskie
- Otoczenie: las
- W pobliżu: ul. Targowa
Opis nieruchomości
PIĘKNY TEREN- ZABUDOWA JEDNORODZINNA LUB -BLIŹNIACZA- LUBOŃ LASEK, UZBROJONY, MPZP, DACH PŁASKI
teren o powierzchni 4533 mkw podzielony na działki, położony w cichej okolicy nowej zabudowy jednorodzinnej (okolica ul. Targowej, Fabryczna, Poznańskiej)
Atutem jest wyluzowane położenie bezpośrednio przy terenach zielonych
powierzchnia działek : 891mkw, 888 mkw, 1242 mkw, 1512 mkw
MEDIA- PEŁNE w drodze dojazdowej bezpośrednio do działki- prąd, woda, kanalizacja gaz. (...)
699 585...
699 585 825