dowolna

Domy w stanie deweloperskim Luboń - Lista ofert od dewelopera

1 ogłoszenie

Sortowanie

Od najnowszych

1 ogłoszenie

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom, ul. Podlaska

Żabikowo,Luboń

499 000 zł82 m² 6 052,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:167 m²

4 pokojowy dom w zabudowie szeregowej Cicha okolica na przedmieściach Poznania w Luboniu. 400 m od przystanku autobusowego. Do centrum Poznania niecałe 10 km (dojazd samochodem do Ronda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Podlaska

Żabikowo,Luboń

517 000 zł83 m² 6 236,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:84 m²

Zapraszam do Lubonia Na sprzedaż lokal mieszkalny w zabudowie szeregowej Brak podatku od czynności cywilnoprawnych (pcc)! Posiadam na sprzedaż także inne lokale w tej inwestycji! opis:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Luboń

Lasek,Luboń

499 000 zł82 m² 6 052,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:85 m²

Kameralne osiedle zlokalizowane 20 minut jazdy samochodem od centrum Poznania, w bardzo spokojnej i cichej okolicy, która umożliwia komfortowy odpoczynek. Wysoki komfort mieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Luboń

Lasek,Luboń

499 000 zł82 m² 6 052,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:85 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Długa

Luboń,wielkopolskie

599 000 zł103 m² 5 815,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domów w zabudowie szeregowej w Luboniu przy ulicy Długiej (droga w trakcie budowy) Dom o powierzchni 103,52 m2 na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Luboń

Lasek,Luboń

499 000 zł82 m² 6 052,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:85 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Fiołkowa

Lasek,Luboń

670 000 zł114 m² 5 877,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:567 m²

Przedmiotem oferty jest nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 114 m2 w domu w zabudowie bliźniaczej przy cichej ulicy Nagietkowej w Luboniu, niedaleko Poznania. Dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Luboń

Lasek,Luboń

517 000 zł82 m² 6 270,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:85 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Luboń

Stary Luboń,Luboń

799 000 zł150 m² 5 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:445 m²

Optymalny metraż, funkcjonalny układ i lokalizacja w dobrym komunikacyjnie punkcie to zalety tej oferty! W imieniu naszego Klienta prezentujemy inwestycję obejmującą budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Luboń

Lasek,Luboń

536 000 zł82 m² 6 500,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:133 m²

Na sprzedaż oferujemy Państwu dom w wysokim standardzie deweloperskim. Zlokalizowany jest w Luboniu, na kameralnym osiedlu, 20min od Poznania. Spokojna, cicha okolica umożliwia komfortowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Nowiny

Luboń,wielkopolskie

495 000 zł91 m² 5 427,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający. Polecam do sprzedaży środkowy segment lokalu mieszkalnego dwupoziomowego w domu wolnostojącym - dwulokalowym o całkowitej pow. 91.2 m2 znajdujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Luboń

Lasek,Luboń

517 000 zł83 m² 6 236,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:132 m²

Załączone zdjęcia przedstawiają możliwą wizualizację wykończenia! Brak podatku od czynności cywilnoprawnych (pcc)! Posiadam na sprzedaż także inne lokale w tej inwestycji! Polecam ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Nowiny

Lasek,Luboń

560 000 zł92 m² 6 086,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający. Polecam do sprzedaży 2 mieszkania dwupoziomowe o całkowitej pow. ok. 92 m2 każdy, znajdujące się w Luboniu w budynku jednorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Nowiny

Lasek,Luboń

560 000 zł92 m² 6 086,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Nowiny

Luboń,wielkopolskie

495 000 zł91 m² 5 427,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Podlaska

Żabikowo,Luboń

499 000 zł82 m² 6 052,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:167 m²

4 кімната в рядному будинку Тихий район у передмісті Познані в Любоні. 400 м від автобусної зупинки. Менше 10 км до.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Podlaska

Żabikowo,Luboń

499 000 zł82 m² 6 052,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:167 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Nowiny

Lasek,Luboń

560 000 zł92 m² 6 086,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Nowiny

Luboń,wielkopolskie

495 000 zł91 m² 5 427,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Lasek,Luboń

494 000 zł83 m² 5 958,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:84 m²

Brak podatku pcc 2%! brak prowizji! zakup bezpośrednio od dewelopera! pomoc W uzyskaniu kredytu! luboń! zabudowa szeregowa I blizniaki! kameralne osielde! możliwa fotowoltaika! ogródek! dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Lasek

Lasek,Luboń

530 000 zł127 m² 4 173,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Okazja Dom wg projektu "robin" firmy" archipelag" zaadoptowany na bliźniak. Lokalizacja w Luboniu z dogodnym połączeniem do A2 na Dębcu i w Komornikach. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kościuszki

Żabikowo,Luboń

240 000 zł800 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom wolnostojący

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kościuszki

Żabikowo,Luboń

320 000 zł100 m² 3 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom wolnostojący

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Lasek

Lasek,Luboń

495 000 zł150 m² 3 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

:dodatkowy opis Wolnostojący, parterowy nowy dom w stanie deweloperskim w luboniu/lasku położony na działce (700m) w sąsiedztwie domów mieszkalnych, w bardzo dogodnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Żabikowo

Żabikowo,Luboń

358 000 zł82 m² 4 345,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:103 m²

W znakomitej lokalizacji! W super cenie! Oferujemy Państwu do zakupu już ostatni dom w zabudowie szeregowej (obecnie w trakcie realizacji), mieszczący się na kameralnym, otoczonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Luboń

Luboń,wielkopolskie

438 000 zł108 m² 4 040,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:133 m²

Już ostatni W tej lokalizacji! Oferujemy Państwu do zakupu dom w zabudowie szeregowej z garażem , mieszczące się na zamkniętym, zagospodarowanym kameralnym osiedlu w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Luboń

Luboń,wielkopolskie

348 000 zł90 m² 3 866,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:122 m²

W świetnej lokalizacji! W przystępnej cenie! Oferujemy Państwu do zakupu domy w zabudowie bliźniaczej z wydzielonymi segmentami (obecnie w trakcie realizacji), mieszczące się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Żabikowo

Żabikowo,Luboń

289 000 zł79 m² 3 667,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:100 m²

Rezerwacja. Super oferta! W atrakcyjnej cenie! Przedstawiamy Państwu do zakupu, budynki mieszkalne jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej z garażem. Każdy z nich to mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Luboń

Luboń,wielkopolskie

530 000 zł200 m² 2 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:549 m²

Doskonała oferta! W atrakcyjnej cenie! Oferujemy Państwu do zakupu, idealny dla cztero/pięcio-osobowej rodziny dom wolnostojący. Atrakcyjna bryła budynku kryta jest dachem z ciemnej dachówki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Nowiny

Luboń,wielkopolskie

513 350 zł125 m² 4 106 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:367 m²

Oferta z rynku pierwotnego - - Kupujący nie płaci podatku od czynności cywilno-prawnych ani prowizji, której koszty pokrywa w całości deweloper. Ponadto biuro Dom-Expert zapewnia fachową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Luboń

Luboń,wielkopolskie

660 000 zł215 m² 3 069,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:565 m²

Oferta godna szczegolnej uwagi! Dom wolnostojący, o wyczuwalnej przestrzeni i funkcionalnym rozmieszczeniu pomieszczeń, dającym przyjemność użytkowania również rodzinie wielopokoleniowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Luboń

Luboń,wielkopolskie

570 000 zł200 m² 2 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:549 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Luboń

Luboń,wielkopolskie

385 000 zł121 m² 3 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:160 m²

Dom w zabudowie szeregowej wykonany w technologii murowanej: ściany Porotherm 25cm. + styropian 12cm., stolarka okienna w kolorze "złoty dąb", drzwi wejściowe GERDA, tynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Luboń

Luboń,wielkopolskie

700 000 zł200 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:602 m²

Dom wolno stojący, o wyczuwalnej przestrzeni i funkcjonalnym rozmieszczeniu pomieszczeń, dającym przyjemność użytkowania również rodzinie wielopokoleniowej. Budynek o pow. całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Westerplatte

Żabikowo,Luboń

430 000 zł107 m² 4 018,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:175 m²

Opis nieruchomości: rok budowy 2011 technologia budowy: tradycyjna murowana powierzchnia użytkowa: 107 m w tym garaż 16,62 m powierzchnia działki: 175 m liczba pokoi cztery: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Żabikowo

Żabikowo,Luboń

440 000 zł121 m² 3 636,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Żabikowo

Żabikowo,Luboń

450 000 zł123 m² 3 671,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:146 m²

Oferujemy Państwu do zakupu już ostatni dom w zabudowie szeregowej (obecnie w trakcie realizacji), mieszczący się na kameralnym, otoczonym zielenią osiedlu w centrum Lubonia-Żabikowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Luboń

Luboń,wielkopolskie

760 000 zł230 m² 3 304,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:565 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Żabikowo

Żabikowo,Luboń

560 000 zł196 m² 2 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:480 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej, położony w centrum Żabikowa. Dojazd drogą asfaltową. W odległości do 400m znajduje się szkoła, przedszkola, urząd Miasta, ośrodek zdrowia, apteki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne